91 Yaşındaki Kadın Kocasını Kaybetti, Kanser Teşhisi Konuldu; Ne Mi Yaptı? Yollara Düştü!

Norma, geçen yıl 90 yaşındayken eşini kaybetmiş. Sadece iki gün sonra da kanser teşhisi konulmuş. Doktorlar ameliyat, kemoterapi ve radyoterapi içeren bir tedavi önermişler. Yanıtı şu olmuş: "90 yaşındayım. Bunları yapmayacağım." Tam bunun arefesinde oğlu ve gelini ABD'yi baştan başa gezmeye karar vermişlermiş. Norma tedaviyi kabul etmeyince onu da davet etmişler. Öğrendiğimize göre Norma hiç düşünmeden kabul etmiş ve yola düşmüş.

Aşağıda Norman'ın halen devam eden macerasına dair fotoğraflar paylaşıyoruz. Gördüğümüz kadarıyla keyfi gayet yerinde ve hayata tutunmuş durumda. Açıkçası tedavi görseydi daha iyi bir durumda olur muydu, emin olamıyoruz... Yaşına, kocasını kaybetmesine, kanser teşhisi konulmasına rağmen ayaklarının üstünde olan, anı yaşamayı başaran bu kadına sağlıklı günler diliyoruz.

Benzer Yazılar

Yeni Yazılar

azsekerli.com'u Facebook'ta beğenin, yeni yazılara kolayca ulaşın!

Zaten beğendim, bunu tekrar göstermenize gerek yok.
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1247342422817806", enable_page_level_ads: true }); </script>