Sanatçıyı Yüzbinler Takip Ediyor; Ama Şu Masallardan Fırlamış Gibi Duran Fotoğraflarıyla Bunu Hak Ediyor

Robert Jahns Almanya'da yaşayan bir dijital sanatçı. Instagram'da popüler bir hesabın da sahibi. Hesabında editlenmiş fotoğraflar paylaşıyor. Bu fotoğraflar bir rüyadan, bir masaldan, bir bilim-kurgu filminden ya da bir fantezi kitabından fırlamış gibiler. Ancak asıl ilginç olan şey Robert'in tüm çalışmalarını sadece bir iPhone kullanarak yapıyor olması. Kullandığı uygulamalar arasında şunlar varmış: VSCOcam, ArtStudio, PhotoForge2, Snapseed, Filterstorm. Bir fotoğrafın editlenmesi iki saatle birkaç gün arasında sürebiliyormuş.

600 binin üstünde kullanıcının takip ettiği Robert'in bir çalışması ortalamada 30 binin üstünde beğeni ve 800 civarında yorum alıyor. Bir sanatçı için hiç de azımsanmayacak bir popülerliğe sahip, ama rahatlıkla söyleyebiliyoruz ki hak ediyor!

Benzer Yazılar

Yeni Yazılar

azsekerli.com'u Facebook'ta beğenin, yeni yazılara kolayca ulaşın!

Zaten beğendim, bunu tekrar göstermenize gerek yok.
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1247342422817806", enable_page_level_ads: true }); </script>