Kışı Rengarenk El Yapımı Berelerle Geçirin!

Renklerin mucize etkileriyle, yumuşacık ipliklerinden ortaya çıkan The Wood & Wool ürünleri bu yıl her dolapta yerini alacak. Instagram üzerinden yayılan ve birbirinden farklı tasarımların yer aldığı The Wood & Wool markası en şık tasarımların tamamlayıcısı oluyor. Kuzular, tilkiler, geometrik desenlerle üretilen berelerin hepsine sahip olmak isteyeceksiniz!

İstanbul'lu 26 yaşındaki Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı Merve İlgün Özkan markasını şu şekilde anlatıyor: "Hayatın hızlı akışı içinde kendime nefes alacağım bir zaman ayırdım. Kişisel olarak çok büyük bir terapi olarak başladığım el yapımı ürünlerim yakın çevrem ve instagram'da oldukça yoğun ilgi gördü. Öncelikle ilham aldığım, ağaç dokusu oldu. Üzerine gelişen, ona tezat diğer bir madde de yündü. Yünün yumuşak ve kalp ısıtan tavrına karşılık ağacın sağlam ve huzur veren özellikleri ile birleşip The Wood & Wool markası oluştu. Yün dışında farklı iplikleri de kullanarak hem ev hem giyim modasına uygun her biri birbirinden farklı tasarımlar ortaya çıktı.

instagram adresim üzerinden ürettiklerimi paylaşıp insanların tepkilerini gözlemlemeyi çok seviyorum... Herkesin hayatının rengarenk ve organik ürünlerle kaplı olması gerektiğine inanıyorum. Pof pof hisli bereler, atkılar ve ev ürünleri üretirken ilham aldığım en kuvvetli dürtü de bu."

Benzer Yazılar

Yeni Yazılar

azsekerli.com'u Facebook'ta beğenin, yeni yazılara kolayca ulaşın!

Zaten beğendim, bunu tekrar göstermenize gerek yok.
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1247342422817806", enable_page_level_ads: true }); </script>