Siyah Gelinlik Giyen Marjinal Gelin

Hemen konuya girelim! Gelin siyah gelinlik giyse nasıl olurdu? Peki, damat deri pantolon giyse? Marjinal çiftimiz geleneksel düğün ritüellerinden sıkılmış. Ve her şeyi kendi zevklerine göre planlamış.

Avustralyalı Sophie Cachia, 25 yaşında, tanınmış bir blogger. Anne ve çocuklar hakkında yazılar yazıyor. Eşi Jaryd ile düşünceleri aynı. Bir de 18 aylık oğulları Bobby var. Sophie ve Jaryd çifti evlenmeye karar vermiş. Fakat düğünleri, diğerlerinden biraz farklı olmuş.

Sophie, geleneksel beyaz bir gelinlik giymek istememiş. Onun yerine, gelinlik için en sevdiği renk olan siyahı tercih etmiş. Anthony Montesano, onun için özel bir gelinlik tasarlamış. Sophie renk seçimiyle ilgili "Beyaz gelinlik bakireler içindir. Benim 18 aylık bir oğlum var. Ama tercihimin nedeni bu değil. Ben siyah rengi çok seviyorum ve seksi buluyorum." diyor. Jaryd ise bordo ceket, şal desenli gömlek ve deri pantolondan oluşan bir damatlık giymiş.

Gelinimiz, hikayesini şöyle anlatıyor:

Tercihleriyle gelenekselin dışına çıkan çift çok mutlu görünüyor. Siyah da gerçekten yakışmış, başka söze gerek yok! Onlar ermiş muradına ;)

Benzer Yazılar

Yeni Yazılar

azsekerli.com'u Facebook'ta beğenin, yeni yazılara kolayca ulaşın!

Zaten beğendim, bunu tekrar göstermenize gerek yok.
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1247342422817806", enable_page_level_ads: true }); </script>