Turist Kadın Ünlü Aktör Richard Gere'i Evsiz Zannedip Pizza Verdi

Fransız turist Karine Gombeau, tatil için erkek arkadaşı ve 15 yaşındaki oğlu ile Newyork'a gitmiş. New York sokaklarını gezerken çöpleri karıştıran evsiz bir adam görmüş ve onun için çok üzülmüş. Bir dilim pizza alıp evsize ikram etmiş. Pizzayı alan evsiz, kadına çok teşekkür etmiş. 2 gün sonra, kaldığı oteldeki görevli ona gazetedeki resmini göstermiş. Haberde ise şunlar yazıyormuş: "Bir kadın Richard Gere'in sokakta yaşayan bir evsiz olduğunu düşünüp, ona pizza aldı."

  • Turist kadın Karine Gombeau ise olayı şöyle anlatmış: "Adam bana “O kese kağıdı nedir?" diye sordu. Ona İngilizce cevap vermeye çalıştım ama yarısını Fransızca söyledim. Dedim ki: ”Affedersiniz, pizza soğudu!” O da bana “Teşekkür ederim, Tanrı sizi korusun." dedi.

  • Haberin devamında, Fransız kadının kazara, Gere’in başrollerinden birini paylaştığı "Time out of Mind" adlı filmin setine girdiği; Gere ve film ekibindekiler için iyilikle dolu bu anın unutulmayacağı yazıyormuş.

Benzer Yazılar

Yeni Yazılar

azsekerli.com'u Facebook'ta beğenin, yeni yazılara kolayca ulaşın!

Zaten beğendim, bunu tekrar göstermenize gerek yok.
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1247342422817806", enable_page_level_ads: true }); </script>