Türkiye’nin İlk Sosyal Trafik Platformu Plaka.io

Plaka.io, trafikte gördüğünüz herhangi bir araç ya da sürücüsüne plakası üzerinden yorum yapabileceğiniz Türkiye’nin ilk sosyal trafik platformudur.

  • Sorgulanan Plakanın sayfasında, yapılan yorumlar görülebilir, paylaşılabilir, yorum yapılabilir, fotoğraf eklenebilir ve Plakaya gelen yorumları takip etmek istenirse sağ üst köşede bulunan alarma basılı tutulması yeterli olacaktır. Bu şekilde Plakaya yorum yapıldığı zaman telefonunuza bildirim gelecektir.

    Eğer uygunsuz ya da rahatsız edici içeriğe sahip bir yorum görülürse ilgili yorum rapor edilebilir. Uygulamanın dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de yapılan yorumların hangi kullanıcı tarafından yapıldığının görülmüyor olmasıdır. Böylece kullanıcı gizliliği tam anlamı ile sağlanmış oluyor.

  • 90Pixel tarafından geliştirilen Plaka.io, trafikte kullanabileceğiniz en yenilikçi platform olarak AppStore ve Google Play'de ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu. Kullanıcı deneyimi ön planda tutulan uygulamada, kolay kullanımı ve sade arayüzü sayesinde popüler bir uygulama olacak gibi duruyor.

    Üyelik gerektirmeden kullanılabilen uygulama açıldığı zaman, karşımıza plaka sorgulama ekranı geliyor. Bu aşamada yorum yapmak ya da yorumları görüntülemek istediğimiz plakayı giriyoruz. Sorgulama yapıldıktan sonra plakanın sayfasına girmiş oluyoruz. Plakanın daha önceden sisteme kayıt edilmesine gerek yoktur.

  • Uygulamanın çıkış amacı; Sürücülere araç plakası üzerinden olumlu ya da olumsuz davranışları için söylenmek istenilenleri bir platform üzerinden ifade etme olanağı sağlamak.

    Trafikte yapılan hataların düzeltilmesi açısından insanlara yol gösterici olabilecek türde olan plaka.io uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Siz de yapılan hataları bildirmek ve sürücüleri uyarmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Android cihazlar için buradan, IOS cihazlar için buradan indirebilirsiniz.

Yeni Yazılar

azsekerli.com'u Facebook'ta beğenin, yeni yazılara kolayca ulaşın!

Zaten beğendim, bunu tekrar göstermenize gerek yok.
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1247342422817806", enable_page_level_ads: true }); </script>